Karácsony Kurityánban 2018

főkép

Magyar Kultúra Napja: 2018.01.26. Kurityánért Alapítvány
Egy dal, amit előbb megtanulsz, még mielőtt a tartalmát megismernéd. Először csak hallgatod a televízióban, amikor a győztes magyar sportolók tiszteletére, felhúzzák a piros fehér zöld nemzeti lobogót. Vagy az iskolai ünnepségeken, ahol tiszteletadással és meghatottan éneklik a résztvevők a magyar Himnuszt!!
Olyan nagy szeretettel és tisztelettel fogadták a megjelent vendégek e kis ünnepséget, ahogyan azt szerveztük és készültek rá. Köszönetet szeretnék mondani a szereplőknek: Szántóné Bárdos Anikó a Kossuth Lajos Általános Iskola tanulóinak és Gula Bencének, Búzavirág Népdalkör tagjainak valamint Zsurek Edinának, mint felkészítő tanárnak. Hisz ők igazi szeretettel idézték fel a kultúra szellemi értékeit.