FCA-KP-1-2021/3-001890 – “Tanulj meg közlekedni játékosan”

A projekt címe:“Tanulj meg közlekedni játékosan”
A projekt azonosító száma:FCA-KP-1-2021/3-001890
Támogató szervezet (a Magyar Falu Program keretében):Bethlen Gábor Alapkezelő Nonprofit Zrt.
Kezdeményezett neve:Kurityánért Alapítvány
A projekt összköltsége:1.629.000 Ft
A támogatási intenzitás mértéke:100%

Újabb nyertes pályázatról adok hírt!

A Magyar Falu Program, a Miniszterelnökség (mint Támogató) és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. (mint Lebonyolító) a Magyar Falu Program Falusi Civil Alap keretében „civil közösségi tevékenységek és feltételeinek támogatása” (2021.) című pályázati kiírásra, FCA-KP- 1-2021/3-001890 azonosító számú döntés alapján “Tanulj meg közlekedni játékosan” címmel a Kurityánért Alapítvány által benyújtott pályázata megfelelt a pályázati kiírásban meghatározott tartalmi értékelési szempontoknak, ezért az Ön által képviselt szervezet 1 629.000 Ft, azaz egymillió-egymillió-hatszázhuszonkilencezer forint támogatásra jogosult.

Kurityánért alapítvány ebből az összegből:

KRESZ pálya kialakítását és a hozzá szükséges közlekedési eszközök megvásárolását valósítja meg a KRESZ – Suli közlekedésbiztonsági programon keresztül.

A KRESZ-SULI közlekedésbiztonsági program gyermekek részére. Csoportos foglalkozás keretén belül játékos formában segítünk megtanulni a KRESZ, és biztonságos gyalogos, illetve kerékpáros közlekedés alapjait.

Szeretettel: Icsó Miklósné